Vytápění objektů

PRO DOMÁCNOSTI 

Propan a propan-butan má v domácnostech široké možnosti využití. Především všude tam, kde není možnost napojení na zemní plyn. Nejčastěji se používá na vytápění, přípravu teplé vody a vaření.

Pro skladování plynu jsou využívány tlakové zásobníky v nadzemním a podzemním provedení.

Mimo jiné je možné propan využit v lahvích při mnohých aktivitách volného času jako například grilování, vaření při kempování nebo připojení externích infrazářičů, které vás zahřejí při posezení na venkovní terase.

PRO FIRMY

Využití plynu je velice široké také v business sektoru. Propan a propan-butan jsou vhodné nejen na vytápění apod., ale zejména také pro mnohé technologické účely.

Jsou natolik univerzální, že vyřeší prakticky jakýkoliv problém se zdrojem energie.

  • V zemědělství – na vytápění objektů, přípravu teplé vody, živočišné výrobě pro intenzivní chov, pro vytápění skleníků a fóliovníků
  • Ve stavebnictví – na dočasné vytápění staveb, na urychlování mokrých procesů, při pokrývačských, klempířských a izolačních pracích
  • Ve strojírenství – k řezání kovů, sváření, žíhání
  • Pohon vysokozdvižných vozíků – v porovnání s benzínem dosáhnete nižší ceny paliva a univerzálního využití vozíku (ve vnitřních i vnějších prostorách a to vždy s tichým a plynulým chodem, bez potřeby přídavných zařízení jako jsou nabíjecí stanice elektrických baterií apod.

Pro větší a trvalé instalace se používá propan, dodávaný auto-cisternou do zásobníků, instalovaných přímo v objektech spotřeby.  Velikost a počet zásobníků závisí od instalovaného výkonu připojených spotřebičů.

 
 

AKTUÁLNĚ U NÁS

04/04
2015

A máme to hezky přehledně! Pokud se chcete podívat, kde nejblíže naleznete některou z našich LPG stanic, podívejte se na naši mapu v sekci LPG STANICE.
10/02
2015

Víte, že vzhledem k propadu cen ropy je nyní nejvýhodnější doba pro předzásobení plynem pro vytápění? Kontaktujte nás pro více informací!
15/01
2015

Otevřeli jsme novou čerpací stanici LPG v Olomouci na ulici Šlechtitelů (u stávající ČS PHM Albeva Morava s.r.o.)

UKÁZKA SLUŽEB KUMEGAS

...

PŘESTAVBY VOZU LPG

S Kumegas PB nemusíte mít strach, o vše se postaráme a do 3 dnů máte vozidlo k dispozici...

...

VYTÁPĚNÍ PRO VÁŠ DŮM

Vaše rodina či firma již nebude muset řešit problémy s vytápění, postaráme se o to...

...

SAMOOBSLUŽNÉ STANICE

Najděte si tu nejbližší stanici u vás v okolí a dopřejte svému automobilu kvalitní LPG...

...

JSME S VÁMI!

Jsme s vámi již více než 10 let, což se přímo promítá na kvalitě všech námi poskytovaných služeb...